NOVINKY & AKTUALIZÁTOR BUDOU PŘESUNUTY NA DISCORD!

Zdravím všechny fajnovce! Z důvodu praktičnosti a jednoduchosti jsem se rozhodl psát veškeré novinky a informace na discord server! Na discord serveru můžete mít přímý kontakt na admin team i v případě toho, že nebudou připojeni na server. Server chat a ticket systém byl propojen s discord kanály, takže můžete s kamardy na serveru komunikovat… Read more »

Whitelist bude dočasně vypnut.

Zdravím všechny Fajnovce, Dnes jsem rozhodl po delším uvážení, že za účelem zvýšení návštěvnosti serveru vypnu na dobu neurčitou Whitelist, který blokoval neschvalená přihlášení. Z tohoto důvodu jsem zároveň implementoval Autentifikátor, který bude chránit originální účty před zneužitím. Ochrana bude platit i na neoriginální účty PIN kódem, který si každý při prvním přihlášení sám navolí…. Read more »

Opouštíme pilotní verzi!

Zdravím všechny Fajnoce, Dneškem (21.03.2021) bych chtěl hrdě oznámit dneškem officiální spuštění stránek a oznámit hlavní dokončení serveru, takže je více než provozu schopný pobrat až 100 hráčů! 🙂 Server se ještě postupem času bude ruzně vylepšovat či upravovat na základě vaší zpětné vazby, kterou můžete poskytnou zde na webu v článcích s názvem „AKTUALIZÁTORŮ“…. Read more »

Aktualizátor #1

A máme tu první akci na webu. Pro všechny hráče i budoucí hráče zde zavádím novou možnost se vyjádřit k serveru. Server je teprve na začátku své cesty a stavět se na základě jeho oblíbenců (komunity) je moc důležité. Napište sem, co by jste na serveru uvítali, případně vylepšili, nebo odebrali. Názoru se meze nekladou…. Read more »

Přesun serveru úspěšně dokončen!

Zdravím všechny Fajnovce, S dobrým pocitem vám oznamuji, že přesun serveru byl 100% úspěšný! Nyní se můžete připojit skrze novou ip adresu. DYNMAP & BLUEMAP samozřejmě taky v provozu vše bylo úspěšně adaptováno na nové servery. Velmi děkujeme Hosting BISECT, který nám poskytl prostory v sousedním polsku

Dodatky k přesunu serveru!

Zdravím všechny Fajnovce, Chtěl bych ještě dodat duležité informace; ✓ Bude nová IP adresa serveru platná od 15.3.2021 23:59 [zde: fajnuj.mcserv.fun ] ✓ Ještě dalších 18dní (do 2.4.2021) bude fungovat dosavadní ip adresa, ale nebude moznost se na ní připojit (aby jste se nelekli, co se děje) —————————– A na závěr jeden FAQ k přesunu… Read more »

Změna serveru!

Zdravim všechny Fajnery, K dnešním noční hodinám bude docházet k postupnému až na konec úplnému přemístění serveru na jinou poskytovatelskou základnu. Prosím všechny registrované hráče, aby se přihlásili a vyprázdnili si svuj inventář a itembsi zanechali např.: v truhle. Prosím učiňte tak nejpozději do dneška 15.3.2021 21:00! Děkuji předem za spolupráci a přeji hezký zbytek… Read more »

DoubleJump bude nadobro odebrán!

Vážení Fajneři, aktuální chvílí vám oznamuji, že z provozních důvodů bude dána k ledu funkce „Dvojitého skoku“! Tato funkce bude nahrazena „Rychlobotami“ v originálním znění „JetBoots“! V aktuálních verzích Minecraftu je zapotřebí si recepty odemykat, což v tomto případě lze puze přes speciální příkaz: /getjetrecipe Boty 👢 je možno opravit na kovadlině pomocí ‚Ingotů‘ (viz…. Read more »